شاید برای شماهم سوال شده باشد که دستگاه های کارتخوان شخصی با دستگاه های امانی بانک چه تفاوتی دارند؟

هنگامی که شما قصد تهیه دستگاه کارتخوان را داشته باشید به دو گزینه ی بانک و شرکت های تامین کننده برخواهید خورد، در این پست قصد داریم تفاوت این دو را برسی کرده و به مزایا و معایب انها بپردازیم.

کارتخوان های امانی بانک:

شما برای دریافت کارتخوان های امانی بانک باید زمان زیادی را صرف تهیه مدارک پیچیده کنید و منتظر پردازش مدارک باشید سپس بعد از یک پروسه ی دو تا سه ماهه و تایید بانک کارتخوان خود را تحویل بگیرید. پس از دریافت دستگاه شما مجاز به استفاده از دستگاه فقط در موقعیت مشخص شده هستید و حتما باید در ماه حداقل تراکنش مشخص شده را داشته باشید.

اما از حق نگذریم بانک ها سرویس دهی پس از فروش خوبی دارند، پشتیبان ها ماهانه در محل حاضر می شوند و سلامت دستگاه را چک میکنند البته این سرویس پیگیرانه میتواند به این دلیل باشد که دستگاه پوز شما امانی است و جزو اموال بانک محسوب میشود.

حالا با در نظر گرفتن قوانین بانک مثلا اگر یک دستفروش یا یک مغازه دار که تراکنش کمی در ماه دارند می توانند از کارتخوان های بانک استفاده کنند؟

یا کسی که وانت بار دارد و تراکنش بالایی دارد چطور؟ جواب: خیر، یکی به خاطر محدودیت حداقل تراکنش و دیگری به خاطر نداشتن جواز کسب نمیتوانند از خدمات بانک در این رابطه استفاده کنند. پس به سراغ شرکت های فروش کارتخوان های سیار و تملیکی میروند.

کارتخوان های تملیکی:

شرکت های فروش کارتخوان شخصی شرایط را به نسبت اسان تر کردند تا دریافت کارتخوان برای عموم مردم و کسب و کارهای کوچک راحت تر باشد. دریافت حداقل مدارک و تنوع بالای دستگاه ها بخشی از مزایای این شرکت ها هستند.

لازم است بدانید در صورت تهیه دستگاه سیار شما موظف به نگهداری دستگاه پوز در یک موقعیت خاص نیستید و قادرید ان را به هرجایی که یکی از سرویس دهنده های ایرانسل، همراه اول، رایتل و… انتن دهی داشته باشند انتقال دهید.

زمان پردازش و تحویل 3روز تا 1 هفته است و علاوه بر اینها دستگاه برای شخص شماست و در قبال خرابی مفقودی و جا به جایی ان مجبور به پرداخت غرامت به کسی نیستید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش میتوانید از طریق یکی از شماره های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

43000200
09102086065