هرچی درباره کابل و شارژر بی سیم و باسیم میدونید رو بندازید دور. چون قراره با انقلابی در صنعت شارژر ها آشنا شیم.

امروز آقای شیائومی رهبر تکنولوژی جهانی مدل جدید از شارژر ها رو معرفی کردند.

تکنولوژی شارژ می-ایر (mi-air). این شارژر ها تحویلی عظیم در صنعت شارژر های بی سیم و باسیم ایجاد کرده است، نحوه کار این دستگاه به گونه است که شما با هر فاصله از دستگاه بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری اضافه ای گوشی یا هر دستگاه دیگر رو از راه دور شارژ کنید.

امروز ما وارد دنیای جدیدی در صنعت شارژر های بی سیم شده ایم.

چگونگی عملکرد شارژ می-ایر:

آقای شیائومی نحوه  کار راه اینگونه توضیح داده اند: در گوشی های جدید شیائومی دو آنتن بیکن (BEACON ANTENNA) و انتن گیرنده (RECIEVER ANTENNA) تعبیه شده است.  آنتن بیکن با مصرف برق پایین موقعیت فعلی گوشی شما را بخش کرده و آنتن گیرنده متشکل از 14 آنتن سیگنال موج میلی متری منتشر شده توسط مرکز شارژ را از طریق مدار یکسوساز به انرژی الکتریکی تبدیل می کند تا تجربه شارژ از راه دور را به واقعیت تبدیل کند.

در حال حاضر شارژر های ریموت شیائومی قادر به شارژر دستگاه ها در شعاع چند متری هستند. جدا از آن به طور همزمان چندین دستگاه می توانند به شارژر متصل شودند که سهم هر کدام از دستگاه ها 5وات میباشد.

لازم به ذکر است که حتی موانع جسمی مثل تخت. صندلی. مبل و… مانع شارژر شدن دستگاه های شما نمی شود.

اتاق ها در آینده کاملا بی سیم خواهند بود.

در آینده نچندان دور ، فناوری شارژ فضایی شرکت شیائومی می تواند با ساعت های هوشمند ، دستبندها و سایر دستگاه ها کار کند. به زودی تمام دستگاه های شارژی خانه ها اعم از اسپیکر ها. لامپ های شارژی و… به وسیله این تکنولوژی  بدون ختی یک سیم اضافی شارژ خواهند شد.

https://www.mi.com/global/